L Tip Şömine
L Tip Şömine Çeşitleri
l-tipi-döküm-şömine-b

L Tip Şömine #2

- Odunlu Şömine -

Modern dekorasyonların yapılarda uygulanması aşamasında şömine önemli bir seçenek olarak kullanılmaktadır. Yaşam alanlarında daha keyifli anlar yaşanmasına, ısıtma konusunda ek bir yardımcıya, hatta yemek hazırlama konusunda da destek verebilecek bir seçeneğe şömine modelleri ile elde ediliyor.

Odunlu şömine seçeneklerinden biri olan L tipi şömine de, genel olarak modern mekan tasarımlarına uygun olarak üretilmektedir. Batı Şömine tarafından kaliteli malzeme ve harika tasarımlarda üretilmekte olan L tip şömine modelleri, modern mekanlarda kullanılmakta ve duvar ortasına bile uygulanabilir yapıda olmaktadır. İzmir ve Ege Bölgesi için modern tasarımlara uygun olan şömine arayışları, Batı Şömine tarafından üretilmekte olan l tip şömine modelleri ile bitirilmektedir.

Yapıların uygun bölümlerine montajı yapılan L tip şömine modelleri, düz hatlara sahip olup ateşin her iki tarafından bile rahatlıkla seyredilmesine olanak tanımaktadır. Şömine kullanımlarını daha keyifli hale getirecek olan bu yapı, ateş her iki taraftan da ön plana çıkartılmasını sağlayacaktır. Ortaya çıkan görüntü, modern tasarıma uygun bir görünüm elde edilmesine de yardımcı olacaktır. Batı Şömine tarafından oldukça şık bir tasarıma sahip olarak üretilmekte olan L tipi şömine, her mekana ve alana kolayca uygulanabilmektedir. İzmir ve Ege Bölgesi şömine ihtiyaçlarına yönelik olarak L tipi şömine modeller; her tarza uygun farklı model, renk ve tasarım seçenekleri ile üretilmektedir. Batı Şömine uzmanları ile bu şöminelerin, yaşam alanlarınıza yerleştirilmesi noktasında da yardımcı olmaktadır.

L tip şömine modelleri; her alana uygulanabilir ve her tasarıma uyum sağlamasıyla oldukça avantajlıdır. L tipi şöminelerin model ve avantajları arasında; köşe modelleri ile ateşin her iki taraftan da rahatlıkla seyredilmesine olanak vermesi, salon bölümünde fazla yer kaplamayan yapısıyla alandan da tasarruf imkanı sunması gösterilebilir.  Ayrıca kullanışlı olan yapısı, her alana uyum sağlamasına imkan verir. Yaşam alanlarınızda modern tasarımlara, uygun tasarım ve renk seçenekleri ile destek verir. Batı Şömine, en uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajları ile L tipi şömine için İzmir ve Ege Bölgesi taleplerine yanıt vermektedir.

Batı Şömine uzmanlığında üretimi gerçekleştirilen tüm L tip şömine modellerinde, kaliteli çelik malzeme kullanılırken ısıtma verimliliği en yüksek düzeyde tutulmaktadır. Camları için seramik cam kullanılırken, iç yanma haznesinde de döküm veya ateş tuğlası kullanılmaktadır. Batı Şömine tüm şömine modellerinde olduğu gibi, L tip şömine modellerinde de kullanıcısına 5 yıllık bir garanti seçeneğini vermektedir. Her ne kadar model ve tasarım çeşitliliğine göre fiyatta farklılık ortaya çıkıyor olsa bile, Batı Şömine ile en uygun fiyatlı L tip şömine modellerine ulaşabilirsiniz. Farklı ölçülerde olan ve farklı kapasitelere sahip olan oldukça fazla model seçeneğine, Batı Şömine ile ulaşacaksınız. Doğru şömine çözümüne, doğru fiyatlarla ulaşmak için Batı Şömine ile görüşerek hareket etmelisiniz.

Bilgi Alın