U Tip Şömine
U Tip Şömine Çeşitleri
u tipi şömine

U Tip Şömine #2

- Odunlu Şömine -

Isınma, yemek hazırlama gibi faaliyetlerde etkili biçimde kullanılan şöminelerin; oldukça farklı modellerle çağdaş yapıların dekorasyonuna da olumlu katkı verdiğini görebiliyoruz. Bu özel şömine modelleri arasında U tipi şömineler ayrı bir yer tutuyor.

U harfine olan benzerliği, bu şömine modelinin isimlendirilmesinde etkili olmuştur. Üç tarafı açık olarak isimlendirilen bu şöminelerin, haznesi yani şömine kazanı U şeklindedir. U tipi şöminelerin odunlu şömineler arasında olduğu bilinmelidir. Batı Şömine tarafından üretimi yapılan U tipi şömineler arasında ise U tip eko ve U tip hazır çelik modelleri öne çıkıyor. Kaliteli biçimde üretilen U tipi şömineler için İzmir bölgesinde en iyi seçenekleri, Batı Şömine sağlamaktadır.

U tipi şömineler içerisinde yanan ateşin görüntüsünü üç tarafından görülme olanağı vermekte olan şömine haznesine sahip olan bir şömine türüdür. Genel olarak bu üç kenarın ölçüleri de eşit olmaktadır. U tipi şömine camlarının parçaları ise üç parça ve köşesi direkli yada direksiz şekilde olabilmektedir. Çağdaş dekorasyona sahip olan yaşam alanlarında, Batı Şömine U Tip Şömine modellerinin birini tercih ederek daha estetik yapılara ulaşabilirsiniz. U Tip şömineler sayesinde yapınızın özellikle düz duvarlarına veya isteğinize göre yine köşe alanlarına uygulamalar Batı Şömine uzmanları tarafından yapılmaktadır. U tip şömineler için gerekli olan uygulama için Batı Şömine uzmanları, alanın incelemesini ve keşfini yaptıktan sonra en uygun olan seçeneği sizlere sağlayacaktır.

Genel olarak ev dekorasyonunda tercih edilmekte olan u tip şömineler, düz hatlara sahip odunlu şöminelerdendir. Bu şöminelerin kullanımında, ateş ön plana çıkmaktadır. Üç tarafından görülme olanağı sayesinde oldukça şık tasarımlara sahiptirler. Bu şık şömine görüntüsünü veren ise üç tarafının camla kapatılması olup, bulunduğu ortamın her noktasından görünebilmesini de sağlamaktadır. Batı Şömine tarafından imalatı yapılarak yaşam alanlarınıza yerleştirilen tüm U tip şömineler için, kullanılmakta olan camlar yüksek ısıya dayanıklı ve sağlamdır. Bu tip şömineler sadece evlerde kullanılmayıp; iş yeri, müze, otel, kafe gibi pek çok alanda da hem dekorasyon hem de ısıtma amaçlı kullanılmaktadır.

Yaşam alanınız için en kaliteli ve her açıdan verim elde edeceğiniz U tip şömine modellerine Batı Şömine ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve sorunsuz kullanım imkanı verecek kaliteli U tip şömineler için İzmir’deki doğru adres, Batı Şömine olmaktadır. Evinizin dekorasyonu ile uyum sağlayacak bir modele ulaşmanızda en iyi uzman desteği sağlanacaktır. İzmir şömine çözümleriyle öne çıkan Batı Şömine ile uygun fiyat seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. İç mekanlar dışında özellikle bahçe, balkon, teras gibi alanlarda da dekorasyonla uyum sağlayacak olan U tip şömineler için bol model seçeneği Batı Şömine tarafından sağlanmaktadır. Batı şömine tarafından özellikle balkonlar için olan U tip şömine modelleri sayesinde, kış aylarında bile ısınma sağlayarak balkonunuzda zaman geçirmeniz daha keyifli hale getirilmektedir.

Bilgi Alın