Hakkımızda

Her geçen gün büyüyen yapısıyla Batı Şömine yerli şömine üretimi yapmaktadır. İzmir merkezindeki üretim tesisinde; Avrupa standartlarına uygun, kaliteli malzeme kullanılan ve modern tasarımlı şömineler hazırlamaktadır. Batı Şömine, 2022 yılında şömine, döküm soba ve barbekü üretimi ile girişimcilik yolculuğuna başladı ve günümüzde satış ve pazarlama ile güçlenerek ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız yaşam alanlarınızda şömine konforunu doyasıya yaşamanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir. Uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde kullanabileceğiniz şömine modellerini, Batı Şömine kalitesi ve garantisi ile temin edebilirsiniz.

Kurulduğu ilk günlerden itibaren bir çok marka ve müşteri ile çalışma olanağı bulan Batı Şömine; profesyonel, empati odaklı, dürüst ve yenilikçi bakış açısı ile istikrarlı biçimde büyümesini sürdürmektedir. Özellikle İzmir genelinde şömine, döküm soba ve barbekü konusunda her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışmakta müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Sektördeki en kaliteli ürünler, en uygun fiyatlarla Batı Şömine tarafından sunulmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren sektörde bu yaklaşımı ile Batı Şömine, öncü bir kuruluş olma amacı gütmektedir. Hem bölgesinde, hem de uluslararası alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla sektörünün öncü kuruluşu olma hedefi yolunda ilerlemektedir.

batı-şömine-imza
batı-şömine-izmir

Batı Şömine olarak farklı türlerde şömine üretimini en kaliteli malzeme ve işçilik ile üretiyoruz. Müşteri taleplerine hızlı biçimde cevap vermekte olan firmamız, oldukça geniş bir şömine model kataloğuna da sahiptir. Evinizin iç mekanında bir bölümde, terasta, balkonda, bahçe alanında bu son trend şömineleri güven içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Odunlu şöminelerden tüplü şöminelere, döküm şöminelerden U tipi şöminelere en kaliteli seçeneklere Batı Şömine garantisiyle ulaşabilirsiniz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm şömine modellerine güvenimizi, vermiş olduğumuz 5 yıllık garanti ile gösteriyoruz. İzmir Buca’da bulunan üretim tesisimizde, taleplerinizi sağlamak amacıyla uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Batı Şömine olarak sektörümüzdeki son gelişmeleri takip ediyoruz. Aynı zamanda kullanıcıların yeni moda trendlerine uygun gelişen taleplerini de dikkate alıyoruz. Bu gelişme ve taleplere bağlı olarak üretim çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Batı Şömine çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz bir üretim alanına sahibiz. Aynı zamanda deneyimli bir bir ekiple çalışmalarımızı uzmanlarımızın denetiminde gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan şömine modelini belirlemede, üretilmesinde, yaşam alanınıza yerleştirilmesinde en önemli desteği İzmir ve Ege Bölgesi’nde Batı Şömine olmaktadır. Isınma ve yemek hazırlanma konusunda yardımcı olacak olan bir şömineye ulaşırken, şık ve estetik görünümüyle yaşam alanınızın dekoru için de önemli bir öğeye Batı Şömine tarafından sağlanan şömine modelleriyle sahip olursunuz. İzmir ve Ege Bölgesi’ni kaliteli ve uzun ömürlü şömine modelleri ile buluşturuyoruz. Şömine konusunda uzman desteğini üretimden montaja kadar, Batı Şömine uzmanlarından eksiksiz biçimde alabilirsiniz. 

Havanıza Sıcaklık Katın

Şömine, barbekü, soba kültürünü çok farklı bir noktaya taşıdık. Modern tasarımlar, alana uygun estetik çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bilgi Alın